Usługi

Usługi księgowe FA Partners – zadbaj o finanse swojej spółki

Księgowość

Każdy przedsiębiorca działający w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej jest zobowiązany to prowadzenia księgowości oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Teoretycznie może to robić samodzielnie, jednak zmiany w przepisach oraz Nowy Ład wprowadzony 1 stycznia 2022 roku mogą przyprawiać o zawrót głowy. Aby mieć więcej czasu i móc skupić się na prowadzonym biznesie, możesz zlecić prowadzenie księgowości profesjonalnym księgowym, którzy zdejmą z Ciebie obowiązek samodzielnego prowadzenia księgowości firmy.

Wciąż zmieniające się przepisy (przede wszystkim te dotyczące Nowego Ładu) budzą pytania i wątpliwości wielu przedsiębiorców, a nawet najmniejsza pomyłka w dokumentach może skończyć się karą finansową. Aby tego uniknąć, warto skorzystać z usług biura rachunkowego, które pomoże Ci w rozliczaniu finansów firmy. Zwracając się o pomoc do ekspertów FA Partners zyskujesz dawkę rzetelnej wiedzy i gwarancję profesjonalizmu. Dzięki nam księgowość będzie Ci niestraszna!

15 +

Lat doświadczenia

15

Nowych klientów co miesiąc

100%

Zaangażowania

Czym są usługi księgowe i na czym polega prowadzenie księgi przychodów i rozchodów?

Podatkowa księga przychodów i rozchodów jest ewidencją księgową, która służy do ujmowania operacji gospodarczych w formie uproszczonej. Co znajduje się w KPiR?
Różnego rodzaju przychody
Zakup towarów i materiałów oraz koszty uboczne z nimi związane
Wydatki – zarówno wynagrodzenia, jak i wszystkie inne wydatki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej

Mówiąc prościej, w podatkowej księdze przychodów i rozchodów muszą znaleźć się wszystkie działania, których dokonujesz w imieniu swojego przedsiębiorstwa. Jednak nie trzeba tego robić samodzielnie. Wystarczy powierzyć opiekę nad finansami firmy profesjonalistom. W tym przypadku należy pamiętać o jednym – księga przychodów i rozchodów powinna być przechowywana w miejscu wykonywania działalności lub w miejscu, które podatnik wskaże jako siedzibę. Jeśli Twoimi finansami zajmuje się biuro rachunkowe, to jego siedziba również może być miejscem, w którym będzie przechowywana księga.

Ale usługi księgowe nie sprowadzają się jedynie do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Profesjonalny księgowy zajmie się za Ciebie również przygotowaniem niezbędnej dokumentacji księgowej oraz kontrolowaniem operacji finansowych, które przeprowadzasz. Wykwalifikowane biuro rachunkowe powinno Cię również reprezentować przed różnego rodzaju urzędami, w tym przed urzędem skarbowym oraz sporządzać sprawozdania finansowe dla Twojej firmy, które pozwolą na ocenę jej rozwoju i wyznaczenie kolejnych celów.

Księgowość

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, w trakcie której porozmawiamy o księgowości w Twojej firmie.

Księgowość

Dlaczego warto powierzyć usługi księgowe profesjonalnej firmie?

Poprawnie prowadzona księgowość przedsiębiorstwa jest kluczem do jego sprawnego funkcjonowania oraz rozwoju. Z tego względu tak istotne jest powierzenie interesów firmy wykwalifikowanym księgowym, którzy posiadają wiedzę zgodną z aktualnymi przepisami oraz certyfikaty potwierdzające zdobyte przez nich kompetencje.

Obecnie każdy może otworzyć biuro rachunkowe, bowiem nie trzeba do tego posiadać odpowiednich kwalifikacji. Takie przepisy sprawiają, że rośnie liczba niewykwalifikowanych biur, otwieranych przez amatorów. Korzystanie z usług niesprawdzonego biura może Cię słono kosztować. Zamiast tego skorzystaj z usług profesjonalnego biura, zatrudniającego fachowców, przed którymi księgowość nie ma żadnych tajemnic.

FA Partners od lat zajmuje się prowadzeniem księgowości swoich klientów. Korzystając z naszych usług w zakresie prowadzenia księgowości, możesz być pewien, że wszelkie formalności zostaną dopełnione w zgodzie z najnowszymi przepisami. Z nami nie grożą Ci również jakiekolwiek kary za opóźnienia w wysyłce dokumentów.

Z jakich elementów składają się usługi księgowe?

Decydując się na skorzystanie z usług księgowych FA Partners, zyskujesz pełną obsługę księgową. Nasi księgowi poprowadzą Twoją księgę przychodów i rozchodów, a także wykonają szereg innych czynności. Specjaliści FA Partners będą również reprezentować Twoje interesy przed urzędem skarbowym i sprawdzać wystawiane i odbierane faktury.

Współpracując z profesjonalnym biurem rachunkowym, zyskujesz także usługi doradcze – doświadczony księgowy podpowie Ci, jak zoptymalizować działalność Twojej firmy oraz pomoże w ubieganiu się o pozyskanie finansowania. W FA Partners możesz to wszystko mieć!

Księgowość

Kontakt

W FA Partners od lat obsługujemy potrzeby księgowe i finansowe firm. Jeśli potrzebujesz pomocy w zarządzaniu w jakimkolwiek aspekcie finansów swojej firmy, chętnie się z Tobą skontaktujemy. Czy możesz wypełnić formularz i powiedzieć nam, w jaki sposób możemy pomóc. Z przyjemnością zaoferujemy DARMOWĄ wstępną konsultację w celu ustalenia, w jaki sposób możemy Ci najlepiej pomóc. Dziękujemy za wizytę. Cieszymy się na współpracę!

Wypełnij formularz

Przez naciśnięcie powyższego przycisku wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych oraz kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych w celach marketingowych przez Finance and Accounting Partners Sp. z o. o.. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z Regulaminem