Services

(Polski) Audyt dla firm – poznaj swoją firmę od podszewki

(Polski) Audyt firmy

(Polski) Każda osoba prowadząca własną firmę wie, jak ważny jest feedback – zarówno ze strony klientów, jak i pracowników. Jednak często potrzebne jest też poznanie opinii osoby z zewnątrz, która nie byłaby w żaden sposób powiązana z przedsiębiorstwem. To właśnie w tym celu przeprowadza się audyt. To niezwykle przydatna usługa również w sytuacji, w której z jakiegoś powodu spada efektywność firmy, co oczywiście przekłada się na niższe zyski, a Ty nie do końca wiesz, z jakiego powodu się tak dzieje. Przeprowadzenie audytu może więc być pierwszym krokiem do wprowadzenia istotnych zmian w Twojej firmie. Audyt często budzi irracjonalny strach w pracownikach przedsiębiorstw, którzy obawiają się, jak wypadną w tego rodzaju badaniu przeprowadzanym przez eksperta z zewnątrz. Jest to zupełnie nieuzasadniony uczucie. Należy jednak pamiętać, że audyt jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem, który może przynieść firmie szereg korzyści.

15 +

Lat doświadczenia

15

Nowych klientów co miesiąc

100%

Zaangażowania

(Polski) Czym jest audyt?

(Polski) Audyt jest rodzajem zewnętrznej kontroli firmy. Wykwalifikowany ekspert przeprowadza badanie wszystkich elementów przedsiębiorstwa po to, aby wykryć jakiekolwiek nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu. Zadaniem audytora jest przeprowadzenie badań oraz sporządzenie raportów, które ukażą stan finansowy firmy. Do narzędzi, którymi posługuje się zewnętrzny audytor, należą m.in. wywiady oraz analizy porównawcze.

Osobom zaangażowanym w prowadzenie firmy może być trudno zauważyć problemy w jej funkcjonowaniu. Nawet jeśli widzisz, że jakieś rozwiązanie jest zupełnie nieopłacalne, zaangażowanie emocjonalne sprawia, że być może podejmowanie ciężkich decyzji nie przychodzi Ci łatwo i potrzebujesz pomocy zewnętrznego audytora, który wskaże problemy przedsiębiorstwa i poprze je wynikami zawartymi w sporządzonych przez niego tabelkach.

(Polski) Audyt firmy

(Polski) Chcesz wprowadzić zmiany w funkcjonowaniu Twojego przedsiębiorstwa, ale nie do końca wiesz, od czego zacząć? Skorzystaj z pomocy FA Partners!

(Polski) Audyt firmy

(Polski) Dlaczego warto powierzyć wykonanie audytu profesjonalnej firmie?

(Polski) Profesjonalnie przeprowadzony audyt pozwala przedsiębiorcy na sprawdzenie, które działy firmy funkcjonują sprawnie, a w których trzeba wprowadzić zmiany. Da on również prowadzącemu biznes spojrzenie na jego kondycję i pozwoli zobaczyć, jak prezentuje się przedsiębiorstwo widziane oczami osoby z zewnątrz.

Dobrze przeprowadzony audyt daje kompleksowy wgląd w problemy firmy, dzięki czemu możliwe jest opracowanie rozwiązań, które mają za zadanie je zlikwidować. Co ważne, audytu nie powinno się przeprowadzać dopiero w sytuacji, w której przedsiębiorstwo zaczyna zmagać się z problemami. Warto co jakiś czas zaprosić do siebie audytora w celu sprawdzenia, czy firma sprawnie funkcjonuje. Takie działanie pozwala też wykryć jakiekolwiek nieprawidłowości, zanim zdążą one spowodować poważne szkody oraz negatywnie wpłynąć na efektywność firmy.

(Polski) Z jakich elementów składa się usługa audytu?

(Polski) Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z audytu zewnętrznego FA Partners, biegły rewident zajmie się badaniem sprawozdań finansowych i przedstawieniem niezależnej opinii na ich temat. Wynikiem badania przeprowadzonego przez audytora będzie ocena dotycząca tego, czy sprawozdania finansowe przedsiębiorstwa rzeczywiście odzwierciedlają wyniki firmy w sposób rzetelny. Biegły rewident wskaże również, czy raporty nie posiadają żadnych istotnych błędów, które mogą mieć znaczący wpływ na wyniki firmy. Skorzystanie z usług audytorskich FA Partners pozwoli Ci na lepszy rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

(Polski) Audyt firmy

Contact

At FA Partners we've been serving the accounting needs of companies for years. If you need help managing any aspect of your business's finances, we want to hear from you. Please fill out the form and let us know how we can be of service. We will happily offer you a FREE initial consultation to determine how we can best serve you. Thank you for visiting. We look forward to working together!

Wypełnij formularz

Przez naciśnięcie powyższego przycisku wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych oraz kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych w celach marketingowych przez Finance and Accounting Partners Sp. z o. o.. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z Regulaminem